Contact
Nowa kolekcja Michaela Korsa w obiektywie Mario Testino

W najnowszej sesji dla marki Michael Kors fotograf Mario Testino urzeczywistnia fantazje kobiet o jeździe kabrioletem przez słoneczne Beverly Hills. Bohaterkami są dwie modelki: Polka Aneta Pająk i Amerykanka Grace Hartzel. W dodatkowej sesji zdjęciowej, również w ramach kampanii, wzięła udział Vanessa Moody.

Michael Kors zapowiadając kolekcję Wiosna 2016 kierował ją przede wszystkim w stronę kobiet, które chcą być zarazem dziewczęce i seksowne. Kobiet, które znajdą równowagę pomiędzy romantyczną miękkością, a eleganckim krojem ubrań marki. Najnowsza kolekcja jest bardzo smart casualowa, są to m.in. proste sukienki, buty na koturnie, a także dodatki w postaci torebek w kształcie worka oraz luksusowych zegarków. Wygoda i elegancja w jednym! Jeśli chcesz być częścią amerykańskiego snu Michaela Korsa ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie!

Autorem zdjęć jest perwuwiański fotograf Mario Testino. Ma on na swoim koncie niemały dorobek artystyczny i współpracę z niejedną top modelką (m.in. Kate Moss). Sama redaktorka naczelna Vogue'a Anna Wintour wypowiadając się na temat Mario określiła go mianem sprzedawcy marzeń, dodając:

Każda kobieta chce być tą kobietą z fotografii.

Testino miał również zaszczyt być autorem ostatniej sesji zdjęciowej księżnej Diany.