-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

1. URODZINY GOMEZ FORT MOKOTÓW!

W miniony weekend odbyły się pierwsze urodziny warszawskiego salonu GOMEZ Fort Mokotów. Mieliśmy przyjemność świętować w towarzystwie naszych Klientów, przyjaciół marki i przedstawicieli świata show-biznesu.

Urodziny uświetnił ekskluzywny pokaz mody, który podzieliliśmy na trzy części. W pierwszej zaprezentowane zostały najnowsze marki w ofercie GOMEZ, m.in.: Jacob Cohen, Buscemi, Oscar Jacobson, Aeronautica Militare, Stenstroms oraz długo wyczekiwany przez Klientów - Marc Cain.

Druga część to „Kolory Gomez – trendy sezonu Wiosna/Lato 2022”. Tutaj przeważał street style, czyli eleganckie propozycje w ulicznym wydaniu. Postawiliśmy na zabawę odcieniami i łączenie kontrastujących kolorów. Dopamine dressing, very peri, kelly green, wyeksponowana bielizna i wiele więcej!

Trzecia część to „Garden Party”, czyli stylizacje na letnie przyjęcia i wielkie wyjścia. Dominowały asymetryczne kroje, detale w kolorze złota, połączenie czerni i bieli, męska klasyka i suknie wieczorowe.

- To dla nas bardzo ważne, że pierwsze urodziny warszawskiego salonu mogliśmy spędzić w gronie klientów i przyjaciół marki. GOMEZ Fort Mokotów to szczególne miejsce na modowej mapie Warszawy. Urokliwie usytuowane, w naturalny sposób odseparowane zielenią od miejskiego zgiełku. To loftowa przestrzeń, która inspiruje i zapewnia naszym Klientom komfortowe zakupy – komentuje Michał Dobicki, prezes zarządu GOMEZ.

W wydarzeniu towarzyszyli nam m.in.: Karolina Malinowska, Natasza Urbańska, Dorota Gardias, Patrycja Kazadi, Tomasz Jacyków, Bartek Jędrzejak, Paulla, Gosia Andrzejewicz oraz Miss Warszawy 2022 Ewa Dołęga-Dołęgowska.