ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
7 pytań do… Modnego Taty!

W stylizacji prosto z Gomez, o podstawach męskiej garderoby i swoich modowych marzeniach opowiada Michał Będźmirowski. Blog najprawdopodobniej najmodniejszego taty w Polsce, można z powodzeniem nazwać lifestylowym, gdyż jak podkreśla sam autor, projekt traktuje o wszystkim – od ojcostwa, przez modę, kulturę, sport, a nawet gotowanie. Bycie mężem, ojcem kilkuletniego Brunona, wykładowcą uniwersyteckim oraz amatorem odżywek dla sportowców, zapewniło Modnemu Tacie mocną pozycję w krajowej blogosferze. 


1. Skąd czerpiesz inspiracje?
Myślę, że wypracowałem swój styl, który zyskuje coraz większą liczbę odbiorców. Wolę być inspiracją niż je czerpać od innych. 

2. Co według Ciebie jest "must have" w męskiej garderobie?
Jeansy, t-shirt, skórzana kurtka oraz sztyblety (uwielbiam je) - najlepiej jakby wszystko było trochę znoszone, miało swoją historię ;)

3. Ubrania jakich marek najczęściej nosisz?
Każda marka ma na pewno coś fajnego do zaoferowania. Hugo Boss, Diesel, Calvin Klein to marki, w których ja osobiście czuję się bardzo dobrze. Sporo fajnych rzeczy można znaleźć także w sieciówkach i często uzupełniam o nie swoją garderobę.

4. Jakiego projektanta cenisz najbardziej i za co?
Nie przytoczę teraz żadnego. Nie wynika to z niewiedzy. Po prostu nie przykładam do nazwisk szczególnej uwagi. Rzeczy mają mi się podobać. Jeśli stworzył je Tom Ford i nie przypadły mi do gustu, to z chęcią wezmę Jana Kowalskiego, który idealnie na mnie leży. Grunt, żeby były zrobione z dobrych materiałów.

5. Kto według Ciebie jest ikoną mody w Polsce i za granicą?
Proszę mi dać chwilę :) Poza tym nie lubię mówić o sobie :)

6. Jakie są twoje plany na przyszłość?
Przede wszystkim napisanie kolejnej książki oraz rozwój Projektu Modny Tata w gałęzi lifestylu oraz motywacji. 

7. Jakie jest twoje największe modowe marzenie? 
Stworzyć ciuchy sygnowane Modnym Tatą. Na razie nic nie będę zdradzać.

Produkty wykorzystane w sesji:

Bluza Tommy Hilfiger

Szorty Boss

Tenisówki Hilfiger Denim

Trampki Calvin Klein

T-shirt Hilfiger Denim