DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
PłećWyczyść
Rozwiń
KategoriaWyczyść
Rozwiń
MarkaWyczyść
Rozwiń
RozmiarWyczyść
Rozwiń
KolorWyczyść
Rozwiń
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

ASH

Obuwie ASH jest przeznaczone dla odważnych i zdecydowanych osób. Marka została założona w 2000 roku przez francuskiego projektanta Patricka Ithier i włoskiego przedsiębiorcę Leonello Calvani. Duet ten w swoich projektach świetnie połączył francuski styl z włoskim wzornictwem. Buty firmy ASH charakteryzują się tym, że są eleganckie i praktyczne, przy jednoczesnym zachowaniu ich niezależnego, lekko buntowniczego charakteru. Obuwie tej marki jest przeznaczone dla osób, które lubią się wyróżniać w tłumie swoim niebanalnym stylem, podkreślającym swobodę, wolność, oraz chęć podążania wciąż nieodkrytymi ścieżkami.
Marka oferuje swoim klientom przede wszystkim obuwie damskie, męskie i dziecięce, a od niedawna również akcesoria oraz torebki damskie.
ASH ma fanów na całym świecie, także wśród gwiazd i celebrytów, którzy doceniają nowatorskie podejście, jakie prezentuje marka.

Rozwiń
ASH
NEW

ASH

Sneakersy Addict

999,99 zł

NEW

ASH

Sneakersy Addict

999,99 zł

NEW

ASH

Sneakersy Addict

999,99 zł

NEW

ASH

Sneakersy Addict

999,99 zł

X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy