• FINAL SALE DO -70% I WIĘCEJ!
     WOMEN | MEN | KIDS

  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

#BeYourOwnBoss BOSS FW22

Naomi Campbell, otwierająca pokaz mody BOSS Jesień/Zima 2022, nadała ton całej kolekcji. Projekty oparte na szlachetnej, stalowej barwie i oversizowych krojach dają wyraz sile i pewności siebie, czym podkreślają promujące przez markę hasło – #BeYourOwnBoss.

Najnowszą kolekcję zdominowała szarość, która była widoczna w oversizowych garniturach i obszernych płaszczach. Inspiracją dla Marca Falcioniego dyrektora kreatywnego marki, były trendy kreowane przez BOSS w latach 90. Pragnienie uchwycenia bijącego serca amerykańskiego domu mody zaowocowało zaprojektowaniem na nowo tzw. power suit. Garnitur stworzony dla nowej generacji ma pomagać w ekspresji indywidualizmu i wolności. Podczas pokazu był widoczny w szarości, bieli i beżu - kolorze, na który często stawia Fialcioni.

Dzianinowe kamizelki, garnitury, a także skórzane total looki występowały w topowej, jesiennej barwie. BOSS, poza kolorami ziemi, stawia na najwyższej jakości tkaniny i klasyczne kroje, których zadaniem jest podkreślenie indywidualizmu. Dzięki uniwersalnym fasonom kolekcja stała się neutralna i nabrała charakteru uniseks.

Poza bazowymi elementami garderoby BOSS zaprezentował również oryginalne projekty. Wśród propozycji pojawił się: szary golf z obszernym kołnierzem, skórzany garnitur o burgundowej barwie czy kożuch o kroju bomberki będący połączeniem beżu i czerni. Marka nie zapomniała również o aktualnych trendach, metaliczny kożuch sięgający połowy łydki to odpowiedź na rządzący tym sezonem błysk.

BOSS na Jesień/Zimę 2022 to czyta baza, która samodzielnie tworzy garderobę kapsułową.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami BOSS dostępnymi na Gomez.pl oraz w salonach stacjonarnych.