• WYPRZEDAŻ SEZONU! | CHRISTMAS SALE DO -50%
     WOMEN | MEN | KIDS

  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

COLMAR - nowa marka w Gomez!

Włoska marka COLMAR charakteryzuje się bogatą historią, która sięga lat 20. ubiegłego wieku. Jej nazwa powstała podczas spotkania, na którym znajomi Mario Colombo, założyciela firmy, zapisywali losowe słowa na paczce papierosów. Ostatecznie wybrano hasło odpowiadające trzem pierwszym literom nazwiska i imienia Włocha.

Marka COLMAR była znana z produkcji wysokogatunkowej odzieży roboczej, w szczególności kombinezonów. Jednak jej rozkwit przypadł na okres po zakończeniu II wojny światowej, kiedy to nastały zmiany gospodarcze i społeczne. Włosi, wśród których zapanowała moda na weekendowe wyjazdy na narty, potrzebowali odpowiednich strojów, które zapewnią im wygodę i komfort. Robocze kombinezony marki zyskały popularność, a COLMAR stał się rozpoznawalny na szeroką skalę w zakresie odzieży narciarskiej.

Inspiracją dla marki jest sport. Już w roku 1952 była ceniona przez narciarskie talenty, o czym może świadczyć tytuł Mistrza Świata zdobyty przez Zeno Colò, który pokonywał trasę w stworzonym specjalnie dla niego aerodynamicznym kostiumie narciarskim. Aktualnie projekty marki charakteryzują się prostym wzornictwem i wysoką jakością. Gomez oferuje zimowy must have – puchowe kurtki i bezrękawniki! Parka, występująca w czarnym i granatowym kolorze, została wyposażona w pojemne kieszenie i kaptur. Zielona kurtka o kroju regular fit to krótsza propozycja, składająca się puchu i kaczego pierza. Model został uzupełniony naszywkami w stylu lat 80. COLMAR to również puchowe bezrękawniki. Funkcjonalny element garderoby występuje w kolorze zielonym, granatowym i czarnym.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą COLMAR na Gomez.pl oraz w salonach stacjonarnych!