ZAREJESTRUJ SIĘ  I WSTĄP DO GOMEZ CLUB: -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE!

Kontakt

Darmowy zwrot InPost

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu bezpłatnie, zachęcamy do nadania paczki za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Po wybraniu opcji darmowy zwrot InPost (kliknij w szybkiezwroty.pl) zostaniesz poproszony/poproszona o uzupełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać podstawowe dane: numer zamówienia, który otrzymałeś/otrzymałaś w mailu potwierdzającym jego przyjęcie do realizacji, imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail.

Na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego zostanie przesłany kod do skrzynki InPost (maksymalnie następnego dnia roboczego), na podstawie którego możesz umieścić paczkę z towarem w dowolnie wybranym Paczkomacie na terenie całej Polski. Kod jest aktywny (umożliwia umieszczenie przesyłki w Paczkomacie) przez 71 godzin. Za pośrednictwem Paczkomatu można nadać paczkę o wymiarach maksymalnych: 41 cm wysokości, 38 cm szerokości i 64 cm głębokości.

Zachęcamy do skorzystania z pudełka, w którym otrzymałeś/otrzymałaś od nas przesyłkę (zostało ono dostosowane do ponownej wysyłki). Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy, w którym należy podać niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację procesu. Formularz o odstąpieniu od umowy musi być podpisany. Możesz także skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego poniżej. Jeśli to możliwe, załącz kopię paragonu lub faktury. Dzięki temu znacząco przyśpieszysz realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest TUTAJ.

 

Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy zamieszczone są w naszym Regulaminie.