• DO -40% | KOD SNOW23

    Więcej
  • FINAL SALE DO -70% I WIĘCEJ!
     WOMEN | MEN | KIDS

  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Każdy zakup u nas potwierdzony jest paragonem, na życzenie wystawiamy również faktury Vat. 


Zdarza się to niezwykle rzadko, ale jeśli Państwa przesyłka będzie uszkodzona, prosimy o zarządzanie od przewoźnika niezwłocznego spisania protokołu w celu ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, a także o niezwłoczne poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy możliwość dostawy zamówienia internetowego tego samego dnia, w którym zostało złożone. 

Po wysłaniu przesyłki otrzymają Państwo e-mail z informacją o nadawcy, numerze przesyłki i przewidywanym czasie dostarczenia. Status paczki można również sprawdzić na tej stronie >> X-press Couriers. Jeśli życzą sobie Państwo, aby kurier skontaktował się z Państwem przed dostarczeniem przesyłki, prosimy o zaznaczenie tej opcji w zamówieniu. Kurierzy nie mają jednak takiego obowiązku, dlatego zalecamy kontakt z X-press Couriers w dniu dostawy i ustalenie jej szczegółów, co jest możliwe na infolinii kuriera -  801 00 66 00 lub 22 493 33 33

Paczka dostarczana jest w godzinach 18:00-22:00 - tego samego dnia dla zamówień internetowych złożonych do godziny 10:00 (Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice) oraz 14:00 (Poznań) lub w kolejnym dniu roboczym dla zamówień internetowych złożonych później niż wskazane godziny. Potwierdzenie jej odbioru odbywa się poprzez złożenie podpisu. W przypadku nieobecności adresata, inny członek Państwa rodziny lub gospodarstwa domowego może odebrać przesyłkę w Państwa imieniu.

W przypadku Państwa nieobecności, X-press Couriers pozostawia awizo ze wskazaniem gdzie i kiedy doręczenie przesyłki miało miejsce, jak, gdzie i kiedy Adresat może osobiście (lub przez upoważnionego przedstawiciela) odebrać przesyłkę lub zamówić kolejne doręczenie przesyłki do swej siedziby. Termin do odbioru przesyłki przez Adresata wynosi 7 dni roboczych liczonych od dnia następnego po dniu pozostawienia awizo. Po upływie terminu odbioru, przesyłka zwracana jest do Gomez.

Listę kodów pocztowych, dla których realizowana jest usługa X-press Couriers znajdą Państwo pod niniejszym linkiem >> KODY POCZTOWE 

 


Żeby założyć konto, muszą się Państwo zarejestrować. To kilka prostych kroków. Zrobią to Państwo tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak założyć i korzystać z Konta Klienta w naszym sklepie internetowym, zamieszczone są w naszym Regulaminie.
 

 

 

Każdy dostępny u nas produkt jest mierzony. Tabela rozmiarów, którą znajdziesz na karcie produktu nie jest poglądowa – przedstawia realne wymiary towaru. Wystarczy, że zmierzą Państwo rzecz ze swojej szafy i porównają wymiary z tymi zamieszczonymi na naszej stronie. Oczywiście, jeśli cokolwiek nie będzie Państwu pasowało, w ciągu 14 dni od dnia odbioru przesyłki możecie Państwo odesłać towar bez podania przyczyny, korzystając z prawa do odstąpienia od umowy. Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie.


Tak, wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są takie same, jak w salonie stacjonarnym.


Wszystkie modele widoczne w naszym systemie są dostępne u nas w magazynie. Wysyłka zazwyczaj realizowana jest w ciągu 24 godzin w dni robocze.


Jeśli macie Państwo pytania dotyczące wysyłki towaru, czasu, kosztów dostawy, czasu doręczenia, odbioru osobistego odpowiedzi znajdziecie Państwo w zakładce Obsługa klienta. W momencie wysłania przesyłki otrzymacie Państwo maila informującego o tym.

Jeśli Państwa pytanie dotyczy zmiany opcji dostawy/płatności, tego jak zapłacić kartą, trudności z zalogowaniem, z zapłatą, innego adresu dostawy, późniejszej wysyłki, łączenia zamówień, anulowania zamówienia itp. - prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: