-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Inteligentne przymierzalnie - nowość w Gomez Fort Mokotów

Pragniemy stale udoskonalać nasze salony stacjonarne, aby zakupy w nich były jeszcze przyjemniejsze. W związku z tym w warszawskim salonie udostępniliśmy inteligentne przymierzalnie. To multimedialne ekrany, które udzielą informacji o wniesionych produktach, umożliwią domówienie innego rozmiaru, a także zarekomendują kompletne stylizacje, przygotowane przez zespół stylistów GOMEZ – a to wszystko bez wychodzenia z pomieszczenia!

Od teraz, zaraz po wejściu do garderoby, otrzymacie Państwo podstawowe informacje na temat produktów, które wybraliście. Szczegóły wraz z opisami i dostępnymi rozmiarami pojawią się na ekranie. Asystent dostarczy Państwu wybrane produkty wprost do przymierzalni, a specjalny timer poinformuje o czasie oczekiwania. Każdy z produktów ma dedykowany kod QR, który można zapisać na telefonie i w dowolnym momencie przeczytać informacje na jego temat.

Jednak to nie wszystkie udogodnienia. Zmienne oświetlenie w przestronnych przymierzalniach pozwala dostosować natężenie światła do własnych preferencji. Dzięki temu możecie Państwo sprawdzić, jak dana stylizacja będzie prezentowała się, np. w ciągu dnia, a jak w świetle wieczorowym.

Do dyspozycji kupujących są styliści GOMEZ, którzy zawsze pomogą w dobraniu garderoby adekwatnie do okazji.

To jedne z wielu udogodnień, jakie wprowadzamy do salonu. Zapraszamy do odwiedzania Gomez w Forcie Mokotów!