TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA DARMOWA DOSTAWA TAKŻE NA ZAMÓWIENIA PONIŻEJ 200 ZŁ!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt

Kariera

Przejdź do strony:Informacje o firmie

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy ludzi takich, jak my – kreatywnych głów, pełnych świeżych pomysłów, ekspresyjnych entuzjastów mody. Wierzymy, że za naszym sukcesem stoją ludzie. Pracownikom stwarzamy możliwości ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez codzienne wyzwania, ale i szkolenia produktowe, pozwalające podnieść jakość pracy i kompetencje zespołu. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas najcenniejszą wartością, dlatego dbamy o ich komfort także poza pracą – organizujemy imprezy integracyjne, rozwijamy pakiet socjalny m.in. o kartę MultiSport i opiekę zdrowotną Enel-Med, planujemy ścieżkę karieryNietrudno w naszym gronie spotkać osoby, które pasją i zaangażowaniem udowodniły, że zasługują na awans. Część z nich obecnie zarządza całymi działami!

Osoby zainteresowane pracą w Gomez zachęcamy do bieżącego śledzenia naszych ofert pracy! Niezależnie od aktualnych ofert, można przesłać swoją aplikację korzystając z przycisku APLIKUJ 

Odezwiemy się do wybranych kandydatów w momencie, gdy zwolni się dane stanowisko. 

Przejdź do strony:Oferty pracy
Przejdź do strony:Etapy rekrutacji