-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Kariera

Przejdź do strony:Informacje o firmie

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy ludzi takich, jak my – kreatywnych głów, pełnych świeżych pomysłów, ekspresyjnych entuzjastów mody. Wierzymy, że za naszym sukcesem stoją ludzie.

Pracownikom stwarzamy możliwości ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez codzienne wyzwania, ale i szkolenia produktowe, pozwalające podnieść jakość pracy i kompetencje zespołu. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas najcenniejszą wartością, dlatego dbamy o ich komfort także poza pracą – organizujemy imprezy integracyjne, rozwijamy pakiet socjalny m.in. o kartę MultiSport i opiekę zdrowotną Enel-Med, planujemy ścieżkę karieryNietrudno w naszym gronie spotkać osoby, które pasją i zaangażowaniem udowodniły, że zasługują na awans. Część z nich obecnie zarządza całymi działami!

Osoby zainteresowane pracą w Gomez zachęcamy do bieżącego śledzenia naszych ofert pracy! Niezależnie od aktualnych ofert, można przesłać swoją aplikację korzystając z przycisku APLIKUJ 

Odezwiemy się do wybranych kandydatów w momencie, gdy zwolni się dane stanowisko. 

Przejdź do strony:Oferty pracy
Przejdź do strony:Etapy rekrutacji