-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Liu Jo x Leonie Hanne

Leonie Hanne urodzona w Niemczech, to obecnie jedna z najbardziej wpływowych osób świata mody i liderka w swojej dziedzinie. Występowała w kampanii dla takich marek jak: Louis Vuitton, czy też La Mer. To tylko niektóre z prestiżowych marek z którymi podjęła współpracę. Oprócz tego została najbardziej wpływową trendsetterką roku 2020 przez wiodących partnerów branżowych Lyst i Launchmetrics.

Liu Jo prezentuje nową kampanię stworzoną we współpracy z Leonie Hanne, ucieleśnienie kobiecości i efektu „wow”. W wiodących kolorach kampanii znajdziemy te najbardziej nasycone: soczysta limonka, czarująca malina, czy też morski błękit, czyli topowe kolory nadchodzącego sezonu. Ciężkie kozaki, subtelne szpilki, underground’owe botki – to najnowsze propozycje marki we współpracy z influencerką. Już teraz dostępne na Gomez.pl!