ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Max&Co. w Gomez!

Do rodziny marek Gomez dołącza nowy inspirujący brand – Max&Co.! 

Dla kogo?
Nie boisz się koloru, nowatorskich rozwiązań, niekonwencjonalnych połączeń, cięć i wzorów? Ta marka jest dla Ciebie! Kreatywne, nowoczesne kolekcje zaskakują formą i jakością. Jeśli preferujesz bardziej klasyczną modę, możesz zrównoważyć stylizację spokojniejszym elementem z bogatego portfolio naszych marek. Bo kolekcje Max&Co. skomponowane są w taki sposób, byś niezależnie od upodobań znalazła coś, w czym poczujesz się wyjątkowo. Jak to możliwe? 

Zespół Max&Co. liczy 25 projektantów, którzy na okrągło przemierzają niezwykły świat mody w poszukiwaniu inspiracji. Ta bezustanna stylowa podróż skutkuje nowatorskimi rozwiązaniami, a obiektywne spojrzenie na modę pozwala stworzyć kolekcje, które każda kobieta może interpretować w dowolny sposób, by stworzyć look najbliższy jej upodobaniom. Bez narzuconych zasad możesz uzyskać osobliwy efekt, będący kompilacją tego, co oryginalne i tego, co klasyczne.

Marka Max&Co. należy do czołowej włoskiej grupy MaxMara Fashion Group – holdingu skupiającego kilkanaście autonomicznych brandów z segmentu odzieży luksusowej.

Projekty marki możesz nabyć zarówno w naszych salonach stacjonarnych, jak i na gomez.pl

Sprawdź kolekcję Wiosna 2016 TUTAJ