-10% na pierwsze zakupy
Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.
Darmowe dostawy
Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.
Darmowe zwroty
Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.
Nowa kolekcja dziecięca marki Michael Kors na sezon Wiosna/Lato 2020, to głównie letnie obuwie. W ofercie znajdują się skórzane trampki w kolorze pudrowego różu, które na całej powierzchni mają wytłoczony i powielony monogram marki, otoczony dodatkowo przez wzór kwiatka. Z tyłu oraz przodu buta znajdują się pozłacane inicjały marki. Model "ZENDINE" to japonki o barwie różowej gumy balonowej, który u zejścia się obu pasków ma naniesiony srebrny monogram marki, otoczony kółkiem. Proponowane przez brand klapki to dwie propozycje: jedna utrzymana jest w złocie i bieli. Podeszwa wykonana z gumy pokryta jest brokatem, zaś dwa przecinające się troki przedstawiają dwa inne warianty - biały z srebrnym monogramem marki w kółku, oraz biały z wytłoczonymi, powielonymi i brokatowymi inicjałami marki, utrzymanymi w złotym kolorze. Druga propozycja to klapki "ZJETTJAE", na grubej podeszwie, z szerokim, wysadzanym świecącymi kamyczkami, czarnym trokiem, na którym widnieje nazwa marki w białym kolorze.