ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Nowa kampania Karl Lagerfeld Jesień/Zima 2016/2017

It girl, Mica Arganaraz, została nową muzą Karla Lagerfelda. Już wcześniej mieliśmy okazję oglądać ją w pokazach takich marek jak: Versace, Valentino, Calvin Klein czy Michael Kors. Lagerfeld określił argentyńską modelkę jako „girl of the moment” i zaoferował jej współpracę przy sesji promującej najnowszą kolekcję marki. Parę miesięcy temu również Vicoria Beckham doceniła niebanalną urodę modelki i postanowiła umieścić jej zdjęcie na swoim Instagramie. W Internecie zawrzało – to naprawdę wielkie wyróżnienie, ponieważ projektantka nie robi tego zbyt często.

Sesja zdjęciowa dla marki odbyła się w ukochanym mieście Karla – Paryżu. Za obiektywem stanął sam projektant, który dał nam się już poznać nie tylko jako miłośnik mody, ale i wrażliwy esteta podejmujący się wielu aktywności z zakresu fashion. Modelce towarzyszy jej kolega po fachu, ulubieniec Lagerfelda – Baptiste Giabiconi. Ubrani w klasyczne ramoneski, t-shirty i garnitury tworzą niezwykle hipnotyzujący duet.

W Gomez z niecierpliwością oczekujemy kolekcji Karl Lagerfeld Jesień/Zima 2016/2017. Tymczasem odzież, akcesoria oraz obuwie, w tym charakterystyczne espadryle inspirowane ukochaną kotką projektanta Choupette, znajdziesz tutaj.