ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Nowa kampania Tommy'ego Hilfigera z gwiazdami Instagrama!

Kampanie domu mody Tommy Hilfiger nigdy nie rozczarowują. Tym razem projektant zdecydował się zaprosić do współpracy amerykańskich nastolatków. Wśród gwiazd znaleźli się modele i modelki z pokolenia millenialsów: Hailey Baldwin, Immy Waterhouse (siostra niemniej popularnej Sukie Waterhouse), Luka Sabbat, Sang Woo Kim oraz David Baywater. 

Autorką zdjęć do najnowszej kampanii Hilfiger Denim jest Devyn Galindo. Fotografie przedstawiają pełną młodzieńczej energii grupę przyjaciół, która korzysta z uroków życia w wielkiej metropolii – Los Angeles. Ulubieńcy amerykańskich nastolatków oprócz udziału w kampanii zangażowali fanów również przez swoje kanały social media, umieszczając tam zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej. Zasięg był ogromny, ponieważ wszyscy razem mają ponad 10 mln followersów na samym Instagramie!

Nie była to pierwsza współpraca marki Tommy Hilfiger z modelkami Baldwin i Waterhouse. Hailey brała już udział we wiosennym pokazie kolekcji 2016 podczas Fashion Week w Nowym Jorku, a Immy pojawiła się w jesiennej kampanii Re-edition 2015.