•   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   WYDŁUŻONY TERMIN ZWROTU AŻ DO 05.01.2024

  •   Darmowa dostawa

Oscar Jacobson – nowa marka w Gomez!

Oscar Jacobson to szwedzka marka oferująca męską odzież premium, której historia sięga 1903 roku. W 1908 roku, kiedy na rynku przeważały firmy proponujące jedynie produkty szyte na miarę, marka Oscar Jacobson zaczęła oferować produkty „ready to wear”. Rewolucyjny wówczas pomysł pozwolił znacznie obniżyć ceny garniturów i dotrzeć do większej rzeszy Klientów. Inną ważną innowacją, którą wprowadziła marka, był pomysł podziału procesu szycia garniturów na poszczególne etapy – to pozwoliło znacznie poprawić jakość i lepiej dopasować produkt do sylwetki Klienta. Dodatkowo od 1980 roku marka jest oficjalnym dostawcą odzieży na szwedzki dwór królewski.

Co więcej Oscar Jacobson działa w duchu „slow fashion”. Co to oznacza? Marka na pierwszym miejscu stawia jakość odzieży i zapewnia, że oferowane przez nią garnitury mogą posłużyć nawet przez 10 lat. Żeby to było możliwe, Oscar Jacobson musi wybierać wyłącznie wytrzymałe materiały i tworzyć doskonałe kroje. Dodatkowo marka szerzy wiedzę i edukuje w zakresie pielęgnacji swojej odzieży i dodatków, dzięki czemu Klienci mogą cieszyć się nimi przez długi czas.

Oscar Jacobson to firma z tradycją, która stawia na ponadczasowy styl i najwyższą jakość wykonania. Łączy tradycyjne krawiectwo i dbałość o szczegóły z innowacyjnością i modnymi krojami. Marka zapewnia skandynawską jakość i włoskie tkaniny najlepszego gatunku, dzięki czemu odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W ofercie marki znaleźć można szeroką gamę męskiej odzieży – garnitury, koszule, swetry i okrycia wierzchnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do składania zamówień!