ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Oscary 2016: komu należy się statuetka za najlepszą kreację?

Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej zostały rozdane! Ten wyjątkowy wieczór to nie tylko wielkie święto kinematografii, ale i mody. Na ekranie triumfowali m.in. Leonardo DiCaprio, Brie Larson, Mark Rylance czy Alicia Vikander. Komu należy się statuetka za najlepszą kreację? 

– Heidi Klum wyglądała jak wybuch konfetti – komentował dla agencji Reutera Eric Wilson, InStyle Fashion News Director. Dobre recenzje zebrała za to Cate Blanchett (kreacja z kolekcji Armani Prive). – Kwiaty na całej sukni wyglądają na czerwonym dywanie nieco frywolnie, ale myślę, że czasem tego potrzebujemy – stwierdził Wilson. Rickie de Sole z W Magazine zauważył, że w tym roku nie tylko czerwony dywan miał mocny, nasycony kolor, ale i kreacje, które wybrały gwiazdy: – Te żywe barwy dosłownie skaczą na ciebie – podkreśla.

Jedno jest pewne – gwiazdy kochają naszych projektantów! Chloe Pirrie wybrała kreację domu mody Tommy Hilfiger, Jennifer Garner i Kerry Washington wystąpiły w sukniach Versace, Kate Winslet w projekcie Ralpha Laurena, Naomi Watts w Armani Prive, Olivia Wilde w Valentino haute couture a Saoirse Ronan w sukni Calvin Klein.