-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Lista życzeń
Kontakt

Robert Lewandowski w spocie włoskiego domu mody Giorgio Armani!

Robert Lewandowski zapewnia kibicom emocje już nie tylko na piłkarskiej murawie. Dla włoskiego domu mody Giorgio Armani wcielił się w rolę modela! Możemy go oglądać w towarzystwie kolegów z Bayernu Monachium w materiałach kampanijnych „Made to Measure”.

O tym, że Giorgio Armani chce zaangażować się w promocję bawarskiego klubu było głośno już jakiś czas temu, jednak żadna ze stron nie chciała potwierdzić szeptanych doniesień. Czarno-biały spot został zrealizowany na stadionie Allianz Arena. Oprócz Roberta wystąpili w nim także Thomas Müller, Mario Götze, Xabi Alonso i Manuel Neuer.