DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
Sneakersy, buty na jesień

Sneakersy, pasują na prawie każdą okazję, są wygodne, a także wyrażają indywidualność. Każdy mężczyzna znajdzie idealną parę dla siebie. Ta część stroju to obowiązkowy element tego sezonu.

SPORTOWY LUKSUS. W tym sezonie elementy sportowe w wydaniu premium to najnowszy trend, takie sneakersy można nosić w zestawie z dżinsami, ale również z marynarką. Niezależnie od wariantu koloru, są modną ozdobą każdej stylizacji.

EFEKTOWNA PODSTAWA. Tej jesieni powracają stroje w stonowanym wydaniu – w ciemnych odcieniach - taki look perfekcyjnie dopełniają sneakersy. Niezależnie od wariantu, koloru, wzoru czy aplikacji – Sneakersy to buty, które potrafią "zrobić strój". Te bardziej graficzne lub o żywszych kolorach wzbogacą każdą stylizację i wyrażą indywidualność.

NA ELEGANCKO. Era, w której sneakersy uznawane były za buty typowo casualowe minęła. Duży wpływ mediów społecznościowych na modę oraz komfort noszenia, doprowadziły do wypromowania sneakersów jako symbolu wyrażania indywidualności. Pasują również jako uzupełnienie stylizacji do pracy. Nic dziwnego, że wybierają je mężczyźni niezależnie od wieku i swojej pozycji społecznej.

X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy