• STYLOWE ZAKUPY DO -30% | KOD: JESIEN2023

    Więcej
  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

Trendy Jesień/Zima 2022 na pokazie GOMEZ

Nasz najnowszy pokaz mody w warszawskim salonie Gomez Fort Mokotów udowodnił, że stale inspirujemy! Podczas wydarzenia styliści Gomez zaprezentowali na wybiegu stylizacje bazujące na klasycznych krojach, jak i zestawach odzwierciedlających panujące trendy.

Stylem, który pojawił się w damskich, jak i męskich setach, była „Logomania”. Projekty składające się z monogramów, to elementy, które mogą tworzyć efektowne total looki. Kolejnym, uniseksowym trendem jest College Style. W stylizacjach męskich miał streetwearowy, uniwersytecki wydźwięk, damskie natomiast przedstawiały jego subtelniejszą wersję – „Old Money”: prostota, elegancja i estetyka przypisana nowojorskim elitom była pokazana eleganckim kardiganem w monochromatycznych barwach

Warto wspomnieć o kolorach - najpopularniejszą barwą sezonu będzie róż, który przez stylistów Gomez został zaprezentowany w fuksjowym, oversizowym total looku oraz zestawie nawiązującym do trendu „Dopamine Dressing”. Kardigan w landrynkowej barwie dopełnił stylizację opartą na satynowym zestawie w kolorze soczystej zieleni.

„Czerń jest ponad wszystko” – słowa Coco Chanel przyświecały wielu projektantom podczas tworzenia stylizacji nawiązujących do trendu „futurystycznego”. Looki oddające stylistykę z filmu „Matrix” warto oprzeć na lateksie, materiałach z winylowym wykończeniem oraz - jak zrobili to styliści Gomez - na skórze. Czerń wiedzie prym również w modzie męskiej: eleganckie płaszcze, spodnie z kantem, a to wszystko uzupełnione dodatkiem, który przeżywa drugą młodość – kaszkietem.

GOMEZ stale udowadnia, że jest miejscem, które inspiruje i warto się do niego kierować w poszukiwaniu najnowszych trendów. Stylizacje zaprezentowane w najnowszym pokazie są dostępne na Gomez.pl oraz w salonach stacjonarnych.