ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Wielki powrót Lacoste i męska odzież Gant w Gomez!

Dobre wiadomości to nasza specjalność! Jeśli kochasz casual we francuskim wydaniu i sportową elegancję w stylu preppy, ucieszą Cię wieści, że nasza oferta wzbogaciła się o odzież męską marki Gant oraz najnowszą kolekcję Lacoste! Informacja jest tym wspanialsza, że w naszych salonach pojawiła się nie tylko odzież męska Lacoste, ale i nowość – kolekcja dla Pań! Wkrótce oferta będzie dostępna także online!

Gant powstał pod koniec lat 50. ubiegłego wieku w USA. Ukraiński imigrant, Bernard Gantmacher, stworzył markę, która dziś cieszy się uznaniem w ponad 70. krajach na całym świecie. Gantmachera inspirował styl studentów amerykańskich prestiżowych uczelni: sportowy, ale elegancki, wyraźnie luksusowy, ale raczej prosty, niezbyt nonszalancki. Preppy, czyli ponadczasowe casualowe i smart-casualowe zestawienia, wyróżnia wysoki standard i wytworna forma. Dziś marka jest symbolem elitarnego stylu bycia oraz sztuką noszenia się luksusowo na co dzień.

René Lacoste, założyciel brandu, który sygnuje własnym nazwiskiem, jest pomysłodawcą legendarnej polówki z logo przedstawiającym zielonego krokodyla. To on zapoczątkował nową erę w dziedzinie odzieży sportowej. Najpierw koszulka z krótkim rękawem i prążkowanym kołnierzykiem stała się niezbędną częścią stroju do gry w tenisa, golfa czy uprawiania żeglarstwa, dziś jest obowiązkowym elementem garderoby każdego fashionisty. Nieprzerwanie od wielu lat kolekcje Lacoste wprowadzają równowagę pomiędzy tym, co modne, a tym, co funkcjonalne. Kochamy je nie tylko za to, że są wygodne, ale i za kolor, najlepsze tkaniny, perfekcyjne krawiectwo i gwarancję jakości, którą za sobą niosą.