ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Wielki powrót marki Lacoste!

Sportowa klasyka w najlepszym wydaniu. Do oferty Gomez wraca najnowsza kolekcja marki Lacoste. Tym razem także w wersji dla Niej! 

Francuski brand wprowadza równowagę pomiędzy tym, co modne, a tym, co funkcjonalne. Kolekcje Lacoste mają wspólne mianownik – wygoda, jakość, modny krój, ciekawa kolorystyka. Czyste, precyzyjnie wykonane formy znalazły swoich odbiorców nie tylko wśród sportowców. Dziś kolekcje ze sławnym logotypem noszone są przez entuzjastów mody na całym świecie jako weekendowa alternatywa premium dla eleganckich projektów najlepszych designerów na świecie.

René Lacoste, francuski tenisista słynący z nieustępliwości na korcie tenisowym, nazywany był „Krokodylem”. Przydomek wykorzystał jako logotyp firmy sygnowanej własnym nazwiskiem. To on zapoczątkował nową erę w dziedzinie odzieży sportowej. Koszulka z krótkim rękawem i prążkowanym kołnierzykiem stała się niezbędnym elementem stroju do gry w tenisa, golfa czy uprawiania żeglarstwa. Dziś projekty brandu cieszą się dużą popularnością jako baza codziennego looku w stylu casual. 

Kolekcja Wiosna/Lato 2016 marki Lacoste dostępna jest TUTAJ.