-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

BEZPIECZEŃSTWO

 

W Gomez od ponad piętnastu lat oferujemy wysoką jakość i unikalność produktów. Gwarantujemy profesjonalny poziom obsługi oraz komfort i wygodę zakupów. Projektując wysokie standardy bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów oraz silną pozycję na rynku dóbr premium i luksusowych.

 BEZPIECZNE ZAKUPY

Gomez to gwarancja bezpiecznych zakupów oryginalnych i certyfikowanych produktów wysokiej jakości ponad 150 marek premium i luksusowych.BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo danych poprzez Politykę prywatności. Gromadzone informacje są zabezpieczane i przetwarzane zgodnie z polityką RODO.SZYFROWANIE SSL

Wszystkie dane w Gomez są szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Zapewnia on poufność i integralność danych oraz zabezpieczenie transakcji płatności online.

 


SPRAWDZONE METODY PŁATNOŚCI

W Gomez stosujmy tylko sprawdzone metody i systemy płatności, które gwarantują całkowite bezpieczeństwo transakcji internetowych.GWARANCJA DOSTAWY

Gomez to darmowe dostawy i przesyłki objęte pełnym ubezpieczeniem.CERTYFIKAT JAKOŚCI Q

Jesteśmy laureatem rankingu jakości niezależnego serwisu Opineo, umożlwiającego podejmowanie decyzji zakupowych na podstawie opinii społeczności internetowej.

 

INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: