-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Lista życzeń
Obsługa Klienta

Odstąpienie od umowy

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz odstąpienia od umowy

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy załączony do paczki.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta:

INFOLINIA:
61 222 91 12

ADRES E-MAIL:
bok@gomez.pl

Możesz złożyć odstąpienie od umowy drogą online lub samodzielnie sporządzić oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Forma zwrotu

Forma zwrotu

Paczkę możesz odesłać na własny koszt lub skorzystać z darmowego zwrotu kurierem.

Pakowanie

Pakowanie

Aby uprościć Ci zadanie dostosowaliśy opakowanie do ponownej wysyłki. Włóż zwracane artykuły do pudełka, załącz formularz odstąpienia od umowy lubwłasne oświadczenie odstąpienia od umowy oraz, jeżli możesz kopię paragonu. Zamknij Paczkę.

Wysyłka

Wysyłka

W zależności od wybranej formy wysyłki

Wyślij paczkę na nasz adres:

GOMEZ SP.Z.O.O. SP. K. 
Ul. STRZESZYŃSKA 33
60-479 POZNAŃ

Lub przekaż paczkę kurierowi.

Zwrot należności

Zwrot należności

Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócimy Ci środki w taki sam sposób, jaki użyłeś do zapłaty za zamówienie lub na rachunek bankowy jeśli wyrażasz na to zgodę. Proces może trwać do 14 dni przy czym może się wydłużyć do czasu otrzymania rzeczy  z powrotem lub dostarczeniem dowodu ich odesłania.

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online rządzą się swoimi prawami. Nie ma tu możliwości przymierzenia, czy „namacalnego" kontaktu z odzieżą. Dlatego w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz go przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość zamieszczone są w naszym Regulaminie.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DROGĄ ONLINE.

Dla Klientów zarejestrowanych (posiadających Konto Klienta na gomez.pl) oferujemy możliwość dokonania odstąpienia od umowy drogą online.

Jak to zrobić?

  • Zaloguj się na Koncie Klienta na gomez.pl, przejdź do zakładki Profil i kliknij na ZWROTY. Pojawi się lista złożonych przez Ciebie zamówień, wybierz zamówienie, które zawiera zwracany przez Ciebie produkt i kliknij ODSTĄP OD UMOWY.
  • Zaznacz produkt, podaj ilość oraz opcjonalnie powód odstąpienia od umowy, a następnie kliknij DALEJ.
  • Wybierz formę zwrotu rzeczy oraz płatności i kliknij DALEJ.
  • Zapoznaj się oraz zweryfikuj dane i kliknij DOKONUJĘ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

Na podany adres e-mail wyślemy e-maila z potwierdzeniem otrzymania Twojego odstąpienia od umowy. Nadaj produkt zgodnie z wybraną formą zwrotu. Czekaj na zwrot należności. Proces ten może trwać do 14 dni. Zwrotu płatności dokonamy w wybrany przez Ciebie sposób.

Dla Twojego komfortu, proponujemy cztery formy zwrotu.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu na koszt własny, zachęcamy do skorzystania z opakowania, w którym otrzymałeś/otrzymałaś od nas przesyłkę. Pudełko zostało dostosowane do ponownej wysyłki. Wystarczy włożyć do niego zwracane artykuły, dołączyć podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz, jeśli to możliwe, kopię paragonu. Paczkę należy wysłać na adres:

Gomez Sp. z o.o. Sp.k.
Dział Zwrotów
ul. Strzeszyńska 33
60-479 Poznań

Prosimy, żeby oświadczenie o odstąpieniu od umowy, kopię paragonu (jeśli to możliwe) oraz odsyłane rzeczy umieścić w jednej przesyłce.

W oświadczeniu o odstąpieniu od umowy prosimy podać dane kontaktowe oraz załączyć dokumenty lub podać inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie kopii paragonu lub faktury znacząco przyspieszy realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest Tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy zamieszczone są w naszym Regulaminie.


Jeżeli chcesz dokonać zwrotu bez konieczności ponoszenia kosztów przesyłki zwrotnej, zachęcamy do nadania paczki za pośrednictwem kuriera DPD. Zgłoś odstąpienie od umowy drogą online. Po wybraniu opcji darmowy zwrot Gomez zostaniesz poproszony/poproszona o uzupełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać podstawowe dane: imię i nazwisko, adres do odbioru przesyłki, numer kontaktowy oraz adres e-mail.
Składając odstąpienie od umowy przed godziną 17:00 w dniu roboczym sprawi, że kurier pojawi się u Ciebie w następnym dniu roboczym. Natomiast złożenie odstąpienia od umowy po godzinie 17:00 w dniu roboczym oraz w dniu wolnym od pracy powoduje, że kurier pojawi się w drugim dniu roboczym, licząc od dnia, w którym zgłosiłeś/zgłosiłaś chęć odstąpienia od umowy. 

Zachęcamy do skorzystania z pudełka, w którym otrzymałeś/otrzymałaś od nas przesyłkę (zostało ono dostosowane do ponownej wysyłki). Jeśli to możliwe, załącz kopię paragonu lub faktury. Dzięki temu znacząco przyśpieszysz realizację procesu odstąpienia od umowy.

Darmowy zwrot Gomez dotyczy odbioru paczki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy zamieszczone są w naszym Regulaminie.


Jeżeli chcesz dokonać zwrotu osobiście, wystarczy dostarczyć zwracany asortyment wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy do jednego z naszych salonów stacjonarnych w Poznaniu lub w Suchym Lesie. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać dane umożliwiające kontakt na potrzeby realizacji procesu zwrotu oraz dokument lub inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Możesz również skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie paragonu lub faktury przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest Tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy zamieszczone są w naszym Regulaminie.


INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: