Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online rządzą się swoimi prawami. Nie ma tu możliwości przymierzenia, czy „namacalnego" kontaktu z odzieżą. Dlatego w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz go przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość zamieszczone są w naszym Regulaminie

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DROGĄ ONLINE

Dla Klientów zarejestrowanych (posiadających Konto Klienta na gomez.pl) oferujemy możliwość dokonania odstąpienia od umowy drogą online.

Jak to zrobić?

  • Zaloguj się na Koncie Klienta na gomez.pl, przejdź do zakładki Profil i kliknij na ZWROTYPojawi się lista złożonych przez Ciebie zamówień, wybierz zamówienie, które zawiera zwracany przez Ciebie produkt i kliknij ODSTĄP OD UMOWY.
  • Zaznacz produkt, podaj ilość oraz opcjonalnie powód odstąpienia od umowy, a następnie kliknij DALEJ.
  • Wybierz formę zwrotu rzeczy oraz płatności i kliknij DALEJ.
  • Zapoznaj się oraz zweryfikuj dane i kliknij DOKONUJĘ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

Na podany adres e-mail wyślemy e-maila z potwierdzeniem otrzymania Twojego odstąpienia od umowy. Nadaj produkt zgodnie z wybraną formą zwrotu. Czekaj na zwrot należności. Proces ten może trwać do 14 dni. Zwrotu płatności dokonamy w wybrany przez Ciebie sposób.

 

Dla Twojego komfortu, proponujemy cztery formy zwrotu.