DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt

Wstąp do prestiżowego klubu Gomez!

Oferujemy Państwu indywidualny rabat z prostym naliczaniem.

Dołącz do nas 

Regulamin

PIERWSZEŃSTWO

Członkowie Gomez Club jako pierwsi otrzymają informacje o premierowych kolekcjach, świeżych dostawach i pierwszych posezonowych wyprzedażach.

ŁATWY DOSTĘP DO INFORMACJI

Po zalogowaniu na naszej stronie uzyskają Państwo informacje o przysługującej zniżce, terminie jej ważności oraz kwocie, która dzieli Państwa od kolejnego progu rabatowego.

RABAT PRZYSŁUGUJE STAŁYM KLIENTOM

Gwarantujemy zniżki przez cały rok. Rabat naliczany jest co 5%, a jego wysokość zależy od Państwa zakupów.

PRIVATE SHOPPING W NASZYCH SALONACH

Zapraszamy Państwa na zakupy z filiżanką kawy w dłoni. Gwarantujemy indywidualne traktowanie. O Państwa komfort i najwyższą satysfakcję zadba nasz wykwalifikowany personel.

Karta Gomez Club jest kartą imienną i może być wykorzystywana wyłącznie przez osobę będącą jej posiadaczem.

POKAZY MODY, IMPREZY, EVENTY

Członkowie Gomez Club to ważni uczestnicy życia Gomez Fashion Store. Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie do świata Gomez – eventów modowych, prezentacji najnowszych kolekcji i innych wydarzeń przygotowanych z myślą, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy