-15% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -15% na nową kolekcję przy pierwszych zakupach i -5% na przecenione modele. Członkostwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Wstąp do prestiżowego klubu Gomez!

Oferujemy Państwu indywidualny rabat z prostym naliczaniem.

Dołącz do nas 

PIERWSZEŃSTWO

Członkowie Gomez Club jako pierwsi otrzymają informacje o premierowych kolekcjach, świeżych dostawach i pierwszych posezonowych wyprzedażach.

ŁATWY DOSTĘP DO INFORMACJI

Po zalogowaniu na naszej stronie uzyskają Państwo informacje o przysługującej zniżce, terminie jej ważności oraz kwocie, która dzieli Państwa od kolejnego progu rabatowego.

RABAT PRZYSŁUGUJE STAŁYM KLIENTOM

Gwarantujemy zniżki przez cały rok. Rabat naliczany jest co 5%, a jego wysokość zależy od Państwa zakupów.

POKAZY MODY, IMPREZY, EVENTY

Członkowie Gomez Club to ważni uczestnicy życia Gomez Fashion Store. Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie do świata Gomez – eventów modowych, prezentacji najnowszych kolekcji i innych wydarzeń przygotowanych z myślą, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

PRIVATE SHOPPING W NASZYCH SALONACH

Zapraszamy Państwa na zakupy z filiżanką kawy w dłoni. Gwarantujemy indywidualne traktowanie. O Państwa komfort i najwyższą satysfakcję zadba nasz wykwalifikowany personel.

Karta Gomez Club jest kartą imienną i może być wykorzystywana wyłącznie przez osobę będącą jej posiadaczem.

Regulamin