• DO -40% | KOD LOVE23

    Więcej
  • FINAL SALE DO -70% I WIĘCEJ!
     WOMEN | MEN | KIDS

  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

Czas i koszt dostawy

WYSYŁKA

 

Oferujemy dostawę w dogodnych dla Państwa formach, współpracujemy z wieloma kurierami aby zapewnić Państwu szeroki wybór przewoźnika. Współpracujemy z:

 

 

DHLinpostXpress

 

Wszystkie przesyłki objęte są przez nas pełnym ubezpieczeniem.

 

DHL

Oferujemy dostawę przez usługi Kuriera DHL. Podczas składania zamówienia wybierz jedną z dostępnych opcji: Kurier DHL lub DHL POP

Kurier DHL to usługa, która pozwoli na dostawę do Twoich drzwi. Jest darmowa a maksymalna wartość przesyłki za pobraniem to 6 500 zł

DHL POP to usługa która pozwoli dostarczyć Twoje zamówienie do 1 z wybranych 12 000 Punktu Obsługi Paczek (POP) są to np. Żabka, ABC, Inmedio, Kaufland, Stokrotka, stacje Shell oraz automaty paczkowe w Biedronce. Maksymalna wartość przesyłki za pobraniem to 1 000 zł.

InPost Paczkomaty 24/7:

Oferujemy dostawę przez usługi Inpost, które posiadają ponad 13 000 punktów odbiorów w całej Polsce. Podczas składania zamówienia wybierz opcję Paczkomat i znajdź jeden z dostępnych punktów odbioru, do którego chcesz abyśmy dostarczyli przesyłkę. Usługa jest darmowa - maksymalna wartość przesyłki za pobraniem to 5 000 zł.

Polecamy zainstalowanie Aplikacji Inpost, dostępnej na platformie Android i iOS, przez którą można śledzić przesyłkę.

Xpress Kurier

Oferujemy dostawę przez usługę Xpress Kurier, który gwarantuję dostawę w najbliższy dzień roboczy. Zamówienie założone do godziny 9:00 będą realizowane jeszcze tego samego dnia roboczego. Usługa Xpress Kurier jest dodatkowo płatna w wysokości 9,90 zł.
Aby zapewnić dostawę w zakładanym czasie, opcja X-press obejmuje produkty tylko w lokalizacji Online

 

ODBIÓR OSOBISTY

Przy opcji Kup Online zakupy można odebrać w sklepie stacjonarnym w dogodnym dla Państwa terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Miejsce odbioru zamówienia zależy od charakteru kupowanego towaru, podane zostanie na ostatnim etapie zamówienia. Odbiory realizowane są w jednym z dostepnych salonów Gomez.


 

CZAS REALIZACJI

W gorących okresach (przed świętami, promocje, przeceny) czas realizacji ulega wydłużeniu. Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD lub do paczkomatów InPost. Dokładny czas realizacji określa sekcja Dokonanie zakupów na gomez.pl Regulaminu sklepu internetowego gomez.pl, który jest dostępny tutaj. O postępach w realizacji zamówienia będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem maila. 

 

INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: