-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Lista życzeń
Obsługa Klienta

Czas i koszt dostawy

WYSYŁKA

KurierWartość zamówienia poniżej 200 złWartość zamówienia powyżej 200 zł

0 zł

0 zł

 

Wszystkie przesyłki objęte są przez nas pełnym ubezpieczeniem.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Przy opcji Kup Online zakupy można odebrać w sklepie stacjonarnym w dogodnym dla Państwa terminie.
Miejsce odbioru zamówienia:
Salon Shoes ul. Tomasza Drobnika 12/14 Poznań


CZAS REALIZACJI

W gorących okresach (przed świętami, promocje, przeceny) czas realizacji ulega wydłużeniu. Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD. Dokładny czas realizacji określa sekcja Dokonanie zakupów na gomez.pl Regulaminu sklepu internetowego gomez.pl, który jest dostępny tutaj. O postępach w realizacji zamówienia będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem maila. 

 


Dostawa kurierem to szybki i niezawodny sposób dostarczania przesyłek na terenie całego kraju. Po wysłaniu zamówienia przesyłka zostaje dostarczona już następnego dnia roboczego. Klient ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduje. Kurierzy pracują w systemie „door-to-door”. Koszty podane na stronie odnoszą się do przesyłek dostarczanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegółowe informacje dotyczące dostawy znajdują się w sekcji Dokonanie zakupów na gomez.pl i sekcji Dostawa Regulaminu sklepu internetowego gomez.pl, który jest dostępny tutaj.

INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: