-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Czas i koszt dostawy

WYSYŁKA

KurierWartość zamówienia poniżej 200 złWartość zamówienia powyżej 200 zł
inpost

0 zł

0 zł

 

Wszystkie przesyłki objęte są przez nas pełnym ubezpieczeniem.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Przy opcji Kup Online zakupy można odebrać w sklepie stacjonarnym w dogodnym dla Państwa terminie.
Miejsce odbioru zamówienia zależy od charakteru kupowanego towaru, podane zostanie na ostatnim etapie zamówienia. Odbiory realizowane są w jednym z salonów Gomez.


CZAS REALIZACJI

W gorących okresach (przed świętami, promocje, przeceny) czas realizacji ulega wydłużeniu. Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, X-press Couriers lub do paczkomatów InPost. Dokładny czas realizacji określa sekcja Dokonanie zakupów na gomez.pl Regulaminu sklepu internetowego gomez.pl, który jest dostępny tutaj. O postępach w realizacji zamówienia będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem maila. 

 


Dostawa kurierem to szybki i niezawodny sposób dostarczania przesyłek na terenie całego kraju. Po wysłaniu zamówienia przesyłka zostaje dostarczona już następnego dnia roboczego, a za pośrednictwem X-press Couriers, nawet w ten sam dzień*. Klient ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduje. Kurierzy pracują w systemie „door-to-door”. Koszty podane na stronie odnoszą się do przesyłek dostarczanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegółowe informacje dotyczące dostawy znajdują się w sekcji Dokonanie zakupów na gomez.pl i sekcji Dostawa Regulaminu sklepu internetowego gomez.pl, który jest dostępny tutaj.

 

*Wysyłka ekspresowa dostarczana jest w godzinach 18:00-22:00 w dniu zamówienia, jeśli zamówienia ma miejsce przed godziną 10:00 (Warszawa, Łódź, Katowice Wrocław) lub 14:00 (Poznań). Pozostałe zamówienia realizowane są w następny dzień roboczy.

INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: