ZAREJESTRUJ SIĘ I WSTĄP DO GOMEZ CLUB - OTRZYMASZ -10% NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE

Kontakt
Przejdź do strony:Kontakt
Przejdź do strony:Dane firmy
Przejdź do strony:Czas i koszty dostawy

Płatności

Dbając o wygodę naszych Klientów, udostępniamy im szeroki wybór płatności za zakupiony towar. 

PRZELEWY24 (KARTA PŁATNICZA/KREDYTOWA, PRZELEWY ELEKTRONICZNE)
 

Przelewy24 to system płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. System ten spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa: PCI Complient i McAffe Secure. Jeżeli wybiorą Państwo ten rodzaj płatności, zapłaty za zakupiony towar należy dokonać od razu w procesie zakupowym. W przeciwnym razie system automatycznie anuluje Państwa zamówienie. Aby powrócić do procesu zakupowego należy złożyć zamówienie ponownie (np. poprzez wygenerowanie koszyka za pomocą linku dostępnego w zakładce ZAMÓWIENIA w profilu użytkownika).

 

PAYPAL

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności online za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub innych źródeł. Jedno kliknięcie przycisku umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej przy dokonywaniu zakupów. 

 

ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera pod wskazanym adresem dostarczenia przesyłki. Wybierając tę formę płatności, prosimy o monitorowanie przesyłki. W przypadku nieotrzymania paczki w ciągu 5 dni od momentu złożenia zamówienia, prosimy o kontakt z nami. 

 
Przejdź do strony:Śledzenie przesyłki
Przejdź do strony:Reklamacje
Przejdź do strony:Odstąpienie od umowy
Przejdź do strony:Regulamin
Przejdź do strony:FAQ