-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Śledzenie przesyłki

Państwa zamówienie jest najpierw kompletowane w naszym magazynie, a następnie transportowane do sortowni firmy kurierskiej. Po opuszczeniu sortowni uruchomiona jest funkcja śledzenia przesyłki. Uwaga! Prosimy o cierpliwość - funkcja ta jest aktywna po ok. 24 godzinach od złożenia zamówienia, a w wyjątkowych sytuacjach po dłuższym czasie. Monitoring przesyłek X-press Couriers możliwy jest od razu po tym, jak Państwa zamówienie opuści nasz magazyn. 

Swoją paczkę mogą Państwo monitorować online wpisując numer przesyłki na następującej stronie:

DPD

X-press Couriers

In-Post Paczkomaty

INNE TEMATY OBSŁUGI KLIENTA: