• FINAL SALE DO -70% I WIĘCEJ!
     WOMEN | MEN | KIDS

  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   DARMOWE ZWROTY

  •   Darmowa dostawa

Hailey Bieber w kampanii LEVI’S 2022 VOTE

Marka LEVI’S, we współpracy z modelką Hailey Bieber, edukuje i zachęca do głosowania w amerykańskich wyborach!

Już dziś odbędą się w Stanach Zjednoczonych tzw. Midterm Elections. Wybory, podczas których obywatele wybierają przedstawicieli Izby Reprezentantów.

Aktualnie, podobnie jak w roku 2020, marka wraz z influencerką zachęcają do odpowiedzialności i oddania swojego głosu. Hailey Bieber pozowała w krótkim topie, na którego przodzie widniał napis „VOTE” opatrzony gwiazdkami na czerwonym i niebieskim tle. Prostą stylizację w klimacie Y2K uzupełniły jeansy o kroju relaxed.

Poza fotografiami, kampania LEVI’S 2022 VOTE została opatrzona krótkim filmem, w którym Hailey Biber, Natalia Bryant, Quannah Chasinghorse, Jeremy Stone oraz Nico Hiraga przeprowadzają odbiorców przez proces głosowania i edukują w temacie zakresu obowiązków wybieranych osób do Izby Reprezentantów. W tym roku celem amerykańskiej marki było przekazanie konkretnej wiadomości: aby każdy zrozumiał proces głosowania i wybrał kandydatów w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Produkty LEVI’S dostępne w Gomez charakteryzują się klasyczną wizją marki. Spodnie stworzone z postarzanego jeansu, kultowe T-shirty, kurtki ocieplone modnym kożuchem oraz bluzy z kapturem z stonowanych, jak i mocnych kolorach.

Projekty marki LEVI’S dostępne na Gomez.pl oraz w salonach stacjonarnych.