DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

ICE-WATCH

Zegarki Ice Watch zostały stworzone z pasji do zegarków, połączonej z oryginalnym designem. Nowoczesne projekty najlepszych designerów wyróżniają się wyjątkowymi, połyskującymi tarczami z efektem ombre w różnych kolorach, modnymi,  silikonowymi paskami, ale nie zabraknie także wysokiej jakości, skórzanych pasków. Bezwzględnym atutem marki jest precyzyjne i kunsztowne wykonanie, które nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających miłośników zegarków. Nie muszą być one tylko praktycznym elementem garderoby noszonym od czasu do czasu, ale mogą stać się jej niezbędnym uzupełnieniem i przyciągać wzrok niczym prawdziwa biżuteria.

Rozwiń
ICE-WATCH
Przepraszamy, brak oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy