• GOMEZ FASHION WEEK | DO -50%

    Więcej
  •   -15% NA PIERWSZE ZAKUPY

  •   WYDŁUŻONY TERMIN ZWROTU AŻ DO 05.01.2024

  •   Darmowa dostawa

Letnia biżuteria w Gomez!

Biżuteria nie jest już zwykłym dodatkiem, od lat jest nieodłącznym elementem stylizacji. Jakie trendy panują w aktualnym sezonie? Ogromne! Przerysowane dodatki w rozmiarze XXL, powrót stylu glamour oraz masywne ozdoby w formie łańcuchów.

Kolczyki to dodatek, który bije rekordy popularności! Projektanci w każdym sezonie prześcigają się
w tworzeniu jak najoryginalniejszych wzorów – czym zachwycili w letniej kolekcji? ELISABETTA FRANCHI postawiła na zabawę monogramem, kolczyki marki zostały stworzone z przeplecionego logo w złotym i srebrnym kolorze. PATRIZIA PEPE natomiast zdecydowała się na nieoczywisty kształt. Duży, skręcony dodatek w złotym odcieniu został ozdobiony muchą – znakiem rozpoznawczym projektantki. Kolejne kolczyki włoskiego domu mody łączą w sobie dwa trendy: rozmiar oraz grube łańcuchy. Biżuterię również zdobi kultowy, już, owad.

Grube łańcuchy to absolutny hit letniego sezonu, z którego stworzono wiele dodatków! Królowała jedna zasada: im masywniejsze – tym lepsze. Trendowi poddała się PATRIZIA PEPE, tworząc bransoletkę składającą się z modnych przęseł. TWINSET i ELISABETTA FRANCHI postawili na naszyjniki w złotych kolorach ozdobione logotypami marek. LIU JO zdecydowała się pójść o krok dalej i połączyła dwa trendy: „ciężki” łańcuch i eleganckie, stylowe kamienie.

Bogata, królewska biżuteria wróciła do łask! SWAROVSKI proponuje kolczyki Harmonia w srebrnym kolorze składające się z jednego, dużego kamienia oraz delikatną bransoletkę stworzoną z sześciu transparentnych ozdób. Marka LIU JO zaprojektowała bogaty dodatek, efektowne kolczyki marki zostały stworzone z mlecznych i przezroczystych kamieni osadzonych w elementach
w kolorze złotym.

Oto przegląd biżuterii, którą przygotowały marki na sezon Wiosna/Lato 2022. Po więcej inspiracji zapraszamy na nasze social media: Facebooka oraz Instagrama.