DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

Bransolety

Kolekcja męskich bransolet Jesień/Zima 2017 pozostaje w duchu grungowych stylizacji. Skórzana bransoleta to jeden z ulubionych dodatków stylowych Panów, a także idealne uzupełnienie luźniejszych outfitów. Świetnie sprawdza się także w smart casualowym looku. Modele wyposażone są w zapięcia cylindryczne lub magnetyczne. Skórzane sploty zdobią srebrne detale. Bransolety zostały wykonane we Włoszech z wysokiej jakości materiałów, głównie naturalnych. 

Rozwiń
Bransolety
Przepraszamy, brak oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy