DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

Torby/Plecaki

W sezonie Jesień/Zima 2017 męska kolekcja toreb to przede wszystkim ogromny wybór reporterek, toreb biznesowych oraz tych, w których możesz nosić laptopa. W jesiennym portfolio plecaków dominuje stonowana kolorystyka — granat oraz czerń, a oferowane przez marki modele, zapewnią Ci wygodę. Dziś torby dla Panów są równie popularnym dodatkiem, co dla Pań, a dostępność ich fasonów oraz odcieni sprawia, że każdy, niezależnie od upodobań i stylu wybierze coś dla siebie.

Rozwiń
Torby/Plecaki
Przepraszamy, brak oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy