DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

Persol

Okulary przeciwsłoneczne Persol to absolutny klasyk i przedmiot pożądania. Kolekcja włoskich, luksusowych okularów imponuje ponadczasowym designem, początkowo dedykowanym sportowcom i pilotom. 100-letnia historia marki określa Persol jako pierwszego i najważniejszego innowatora w tej dziedzinie. Charakterystyczna srebrna strzała zdobi boki wszystkich projektów, w tym najpopularniejszych modeli brandu - 714 czy 649 - do dzisiaj noszonych przez Jamesa Bonda.

Rozwiń
Persol
Przepraszamy, brak oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy