-10% na pierwsze zakupy

Dołącz do Gomez Club i zyskaj -10% na nową kolekcję i -5% na przecenone modele już od pierwszych zakupów. Członkowstwo w elitarnym klubie zakupowym Gomez Club to także inne korzyści.

Darmowe dostawy

Zakupy w sklepie internetowym Gomez są proste i bezpieczne. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin jedną z zaufanych firm kurierskich zupełnie za darmo, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości.  

 

Darmowe zwroty

Każdy zakupiony u nas towar można przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Aby uprościć proces zwrotu dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Zwrot realizujemy zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na konto Klienta i uzupełnić formularz zwrotu.

Szanowny Kliencie!

W celu dokonania zwrotu produktów zakupionych w Gomez, prosimy o wpisanie w poniższy formularz numeru zamówienia (siedmiocyfrowy ciąg znaków, który znajduje się w każdym mailu potwierdzającym zakupy i na liście przewozowym naklejonym na paczkę) oraz adresu e-mail podanego podczas składania zamówienia. Następnie prosimy potwierdzić przyciskiem Zwróć zamówienie oraz postępować zgodnie z instrukcją.