DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA!                   -10% RABATU JUŻ OD PIERWSZYCH ZAKUPÓW Z GOMEZ CLUB!

Kontakt
LokalizacjaWyczyść
Rozwiń
CenaWyczyść

Ogrodniczki

Kolekcja kombinezonów Jesień/Zima 2018 to przede wszystkim podkreślające sylwetkę modele casualowe. Dla zdecydowanych kobiet przygotowano kombinezony w wersji mini, dla ceniących klasykę - w uniwersalnym wydaniu maxi. Eleganckim modelom w czerni towarzyszą propozycje z denimu oraz koronki - to, co je łączy, to wyraźnie podkreślona talia i ciekawe detale. Ponadto poza kombinezonami w jednolitych kolorach w nowych kolekcjach znalazły się również efektowne modele z motywami zwierzęcymi i kwiatowymi. 

Rozwiń
Ogrodniczki
Przepraszamy, brak oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
X

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Ponieważ dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są wykorzystywane przez nas także na cele marketingu bezpośredniego naszego sklepu internetowego (co obejmuje miedzy innymi profilowanie i badanie poziomu satysfakcji klienta), masz prawo do zgłoszenia w każdej chwili sprzeciwu w tym zakresie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe (w tym na czym polega dokonywane przez nas profilowanie) i jakie przysługują Ci w związku z tym prawa, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zaktualizowaliśmy także nasze Regulaminy